Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bilişim ve teknolojinin hemen hemen her alanda hızla ilerlediği günümüz dünyası “Dijital çağ” olarak da adlandırılmaktadır. Bu çağın ruhuna uygun hareket etmek ve zamanın gerisinde kalmamak amacıyla “Kazan! & Kazandır!” şiarıyla yolculuğuna başlayan FS TOPTAN Ltd. Şti 2020 yılı Haziran ayında kurulmuştur. Önümüzdeki dönemde şirketimiz yazılım, imalat ve üretim dahil birçok sektörde faaliyetlere başlamayı planlamaktadır.

Bir e-ticaret sitesi olan www.fstoptan.com web sitemiz, şirketimizin dijital yüzüdür, ayrıca yıllar içinde üretim ve satış alanında kazandığımız tecrübenin bir yansımasıdır. Sözkonusu e-ticaret sitesi üzerinden satışa sunulan ürünler, doğrudan üreticiden temin edilerek daha güvenli, daha kaliteli ve daha esnek fiyat avantajıyla Siz aile fertlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Diğer e-ticaret sitelerinin aksine asıl hedefimiz ticaretten elde edilen kazancı ailemizle birlikte paylaşmaktır.

Şirketimiz  “Biz Bir Aileyiz” sloganıyla hareket etmektedir. Aile kavramı bizim için her şeyin üstündedir ve şirketimizin odak noktamızdır. Ailemizin ihtiyaçlarını tespit eder, buna uygun çözüm üretir ve en uygun fiyatla teslim ederiz.

 

Misyon:

Siz dostlarımız ile büyük bir aile kurmak ve her ne koşulda olursa olsun bu ailenin tüm fertleri için en kaliteli ve en hesaplı ürünleri sunmak ve yan yana beraber yürüdüğümüz bu yolda dostlarımızın kazancını arttırmak.

 

Vizyon:

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir aile kurmak, ailemizin her ferdi için karşılıklı güven tesis etmek ve bunu sürekli hale getirmek, kazançlarımızı ailemiz için harcamak, bunun için her sektörde baş aktör olmak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden e-ticaret sektörüne öncülük etmek.

 

Değerlerimiz:

Ailemize karşı sorumluluk, iş ortaklarımıza ve topluma karşı dürüst ve şeffaf davranmak, kazancımızı hakkaniyetle adil paylaşmak ve kanunların çizdiği çerçeve doğrultusunda hareket etmek ve bunları ilke edinmek olmazsa olmaz değerlerimizdir.